Hĺbkové čistenie kože
Bratislava, Stupava, Pezinok, Senec, Šamorín a okolie

0944 490 605, info@profitep.sk

Hĺbkové čistenie a impregnácia kože
Bratislava, Stupava, Pezinok, Senec, Šamorín a okolie


Odborne a hĺbkovo ručne čistíme a impregnujeme kožené sedačky, gauče, stoličky, kreslá pokiaľ máte kombináciu koža látka vykonáme aj hĺbkové extrakčné Tepovanie


čistenie a impregnácia koženej sedačky

K čisteniu každej koženej / eko koženej sedačky pristupujeme vždy individuálne.
Sme si vedomí že ani jeden fľak či škvrnka nie je rovnaká. Preto najprv odborne zhodnotíme stav Vašej sedačky, preberieme si možnosti a taktiež vyzistíme akú údržbu ste sedačke venovali. Na základe toho zvolíme vhodný postup čistenia Vašej koženej sedačky aby sme odstránili všetko hĺbkové a povrchové znečistenie, ktoré je možné odstrániť. Na čistenie koženej sedačky používame profesionálnu chémiu kvalitné čistice a impregnačné mliečko ktoré Vašej sedačke dodá pružnosť a elasticitu.Čistenie kožených sedačiek.
Koža aj eko koža je pevná, pružná a dobre sa prispôsobí tvaru tela. Nesmieme však zabudnúť, že je to prírodný materiál.
Vďaka pravidelnej starostlivosti je koža priliehavá, elastická, zachováva si formu a predlžuje sa jej životnosť. Dýcha a zároveň je pevná a odolná. Koža má aj charakteristickú vôňu. Koža si skrátka zaslúži mimoriadnu odbornú starostlivosť.
Kúpa koženej sedacej súpravy nie je lacná záležitosť. Zverte svoju sedačku do našej odbornej starostlivosti. Navrátime Vašej sedačke stratený vzhľad a elasticitu. S výsledkom budete spokojní.

Odborné hĺbkové Čistenie kožených sedačiek
Kožená sedacia súprava a sedačka si zachová dlhodobo svoj exkluzívny vzhľad a pôvodné vlastnosti len v prípade správnej starostlivosti a údržby. Čistenie a ošetrenie koženej sedačky špeciálnymi prípravkami určenými na kožu odporúčame každých 6. mesiacov, ktorými kožu dôkladne vyčistíme do hĺbky odstránime z nej rôzne fľaky a škvrny. Zbavíme kožu mastnoty, špiny a drobného prachu. Medzi cyklami odborného čistenia odporúčame sedačku v prípade potreby utierať len vlhkou utierkou bez chamikálií. V cene služby máte zahrnuté aj ošetrenie, hydratáciu a impregnáciu Vašej koženej sedačky

Postup pri čistení a impregnácií koženej sedačky
Jedná sa o veľmi šetrnú metódu čistenia kožených a koženkových sedačiek. Touto metódou je možné vyčistiť aj najrôznejšie druhy škvŕn a nečistôt.

Koženú sedačku najprv očistíme len vlhkou špeciálnou handričkou. Potom začneme veľmi šetrne čistiť s čistiacim prostriedkom všetky škvrny a usadené nečistoty s povrchu koženej sedačky. Nanesieme na koženú sedačku prostriedok na čistenie a omladenie kože, následne ho ručne zapracovávame do koženej sedačky špeciálnymi kefkami a utierkami.

Impregnácia ( hydratácia )
Po dôkladnom odbornom vyčistení a úprave Ph Vám sedačku naimpregnujeme. Impregnácia pomáha k stabilizácií farieb a tiež zaisťuje pružnosť kože, zabraňuje prenikaniu vody a vlhkosti, taktiež zabraňuje vysúšaniu a následnému popraskaniu kože, zvyšuje odolnosť proti zašpineniu a má dlhodobý účinok.
Pri domácom čistení kože sa nespoliehajte na prípravky "all-in-one" z drogérie alebo hypermarketu tieto nemajú dostatočnú účinnosť aby nie len vyčistili ale kvalitne hydratovali a impregnovali Vašu sedačku čím skracujete len jej životnosť.Na čistenie a impregnáciu používame výhradne profesionálnu chémiu, ktorá zaručuje:


Sme tu pre Vás


tepovanie sedačky bernolakovo

tepovanie sedačiek bratislava

cistenie gauca Bratislava

tepovanie sedacky bratislava ruzinov

tepovanie sedačiek

Sedačka pána Jozefa

tepovanie sedačky Bratislava

Ivana Jurčová, ďakujem rozdiel je hneď vidteľný


Kontaktný formulár


objednávky, informácie a požiadavky


čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov, Hĺbkové čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava,Hĺbkové čistenie a impregnácia kože, koženej Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov.čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava. Hĺbkové čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava, Hĺbkové čistenie a impregnácia kože, koženej Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov. Hĺbkové čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov, Hĺbkové čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava,

čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Bratislava, Hĺbkové čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava Ružinov. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava Ružinov. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava Ružinov. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Hĺbkové Ružinov, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava Ružinov. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava,Hĺbkové čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava Ružinov. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej Ružinov, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava Ružinov. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava, Ružinov.

Hĺbkové čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek zľava, Hĺbkové čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej zľava, Hĺbkové čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek. čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek zľava, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej zľava, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek zľava, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava, čistenie a impregnácia kože, koženej zľava, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky,Hĺbkové čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek zľava, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava,Hĺbkové čistenie a impregnácia kože, koženej zľava, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek,čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek zľava, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky Bratislava,Hĺbkové čistenie a impregnácia kože, koženej zľava, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačky, čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek čistenie a impregnácia kože, koženej sedačiek Bratislava.