Hĺbkové Tepovanie
Bratislava, Stupava, Pezinok, Senec, Šamorín a okolie

0944 490 605, info@profitep.sk

Tepovanie sedačiek, stoličiek, matracov, gauča, kobercov, auta, čistenie a impregnácia kože


tepovanie gauča bratislava

Tepujeme hlavne odborne, profesionálne a hĺbkovo strojmi značky Krcher. Všetok čalúnený nábytok, matrace, sedačky, stoličky, váľadny, kreslá, poťahy, sedacie súpravy a Autá. Máme niekoľ koročné skúsenosti a prinášame Vám hlavne odborné a profesionálne služby s kvalitou k spokojnosti zákazníka. Náš slogan "Zákaznik náš pán" sa u nás prenáša skutočne do reality. Stretnete sa u nás s férovým a transparentým jednaním na úrovni. Vždy sa maximálne snažíme prispôsobiť Vašim potrebám a požiadavkám. Všetko je o komunikácii, ktorú vedieme na profesionálnej úrovni s milým prístupom a úsmevom na tvári. Sme pripravený vyhovieť aj Vašim najnáročnejším predstavám.


Technológia
tepovania Bratislava.


Na tepovanie používame profesionálne stroje značky Kärcher, ktoré pracujú na báze extrakčného čistenia kobercov a čalúneného nábytku. Čo v praxi znamená že voda s čistiacim prostriedkom je pod tlakom 2,4 bar vháňaná do čistenej plochy a následne je táto znečistená voda vysaná späť pod tlakom 24kpas do zbernej nádoby prístroja. Tepovací cyklus v prípade potreby niekoľkokrát opakujeme. Nakoniec je povrch zbavený nečistôt, farby sú obnovené, látka je prevoňaná sviežou vôňou.


Hĺbkové Tepovanie


hĺbkové tepovanie

Je naozaj účinným spôsobom zbavovania sa hĺbkového znečistenia. Z Vašej sedačky, gauča, kobercu, postele, auta a inom čalúnení. Jedná sa o extrakčné tepovanie za použitia čistiaceho roztoku. Pointou je, že roztok s práškom je pod vysokým tlakom nanášaný na čistenú plochu a následne sa spolu zo špinou silným podtlakom odsáva do zbernej nádoby v stroji. Týmto spôsobom zbavíme sedačku či behúň všetkej povrchovej a hĺbkovej špiny a roztočov, baktérií, pelsní.


Hĺbkové tepovanie odstraňuje zažranú špinu, nežiadúce pachy a roztoče, ktoré ohrozujú nie len alergikov. Tepovanie je časovo nenáročné a tak pracovník nemusí dlho narúšať Vaše súkromie. Čistená plocha je suchá do 3 až 9 hodín podľa teploty vzduchu. Čo je výhodou. Tepovanie od nás zanecháva príjemnu voňu osvieži farby, a oživý váš nábytok. Ku každému tepovaniu pristupujeme vždy individuálne. Sme si vedomí že ani jeden fľak či skvrnka nie je rovnaká. Preto najprv odborne zhodnotíme stav Vašej sedačky, stoličky, matracu, koberca a Vašeho čalúnenia, preberieme si možnosti a taktiež vyzistíme akú údržbu ste nábytku venovali. Na základe toho zvolíme vhodný postup tepovania aby sme odstránili všetko hĺbkové a povrchové znečistenie, ktoré je možné odstrániť. Na tepovanie používame profesionálnu chémiu a stroje značky kärcher.


Hĺbkové čistenie, výživa a impregnácia kože / eko kože - Bratislava.


čistenie koženej sedačky

Odborné hĺbkové Čistenie koženej sedacej súpravy.
Kožená sedacia súprava si zachová dlhodobo svoj exkluzívny vzhľad a pôvodné vlastnosti len v prípade správnej starostlivosti a údržby. Čistenie a ošetrenie koženej sedačky špeciálnymi prípravkami určenými na kožu odporúčame každých 6. mesiacov, ktorými kožu dôkladne vyčistíme do hĺbky odstránime z nej rôzne fľaky a škvrny. Zbavíme kožu mastnoty, špiny a drobného prachu. Medzi cyklami odborného čistenia odporúčame sedačku v prípade potreby utierať len vlhkou utierkou bez chamikálií. V cene služby máte zahrnuté aj ošetrenie, hydratáciu a impregnáciu Vašej koženej sedačky

Ošetrovanie koženej sedacej súpravy. Kožu nie len čistíme ale po dôkladnom vyčistení koženej sedačky je potrebné urobiť jej ošetrenie, neutralizovať pH aby bolo možné použiť hydratačný náter, ktorý kožu vitalizuje a oživí.

Impregnácia ( hydratačný náter ) Po dôkladnom odbornom vyčistení a úprave Ph Vám sedačku naimpregnujeme. Impregnácia pomáha k stabilizácií farieb a tiež zaisťuje pružnosť kože, zabraňuje prenikaniu vody a vlhkosti, taktiež zabraňuje vysúšaniu a následnému popraskaniu kože, zvyšuje odolnosť proti zašpineniu a má dlhodobý účinok.
Pri domácom čistení kože sa nespoliehajte na prípravky "all-in-one" z drogérie alebo hypermarketu tieto nemajú dostatočnú účinnosť aby nie len vyčistili ale kvalitne hydratovali a impregnovali Vašu sedačku čím skracujete len jej životnosť.


Sme tu pre Vás


tepovanie sedačky bernolakovo

tepovanie sedačiek bratislava

cistenie gauca Bratislava


Kontaktný formulár


objednávky, informácie a požiadavky