Hĺbkové Tepovanie a čistenie Matracov
Bratislava, Stupava, Pezinok, Senec, Šamorín a okolie

0944 490 605, info@profitep.sk

Realizujeme kvalitné hĺbkové tepovanie a čistenie matracov


odstránenie zápachu

Tepovaním Vám odstránime z matracov roztoče a ich výlučky, alergény, špinu, nežiadúce pachy, moč a pod. Matrace a postele na ktorých trávime zhruba tretinu svojho života, by sme mali pravidelne hĺbkovo čistiť.
Hĺbkové tepovanie a čistenie je vhodné pre všetky druhy matracov (penové, latexové) potiahnutým priepustným látkovým materiálom (mikrovlákno, froté a iné klasické tkané materiály).
Každý človek sa potí za noc zdraví človek vypotí okolo jedného litra potu a tento pot sa postupne ukladá do našich matracov.
Pri spaní sa do matracov ukladajú zvyšky kože a telesný maz. V tomto prostredí, ktoré nechtiac používaním vytvárame, je priam živná pôda pre roztoče, baktérie a ďalší nepríjemných nájomníkov. Keď k tomu pripočítame ešte všade prítomný prach, ktorého v dnešnej dobe je viac ako kedykoľvek v minulosti za čo môže stavebný ruch a zvýšený počet automobilov tak nezostáva nič iné, ako odporučiť hĺbkové extrakčné tepovanie a čistenie matracov.
Čisto prevlečená posteľ a periny neriešia problém s nevytepovaným a čisteným matracom, dáva nám iba pocit čistoty a vône. Tepovanie a čistenie matracov sa má vykonávať najä s hygienického hľadiska.
Tepovanie a čistenie odporúčame minimálne 2X za rok.
O to časteniej pokiaľ ste alergik.


Hĺbkové čistenie a tepovanie Vášich matracov


Pre objednanie termínu tepovania a čistenia
stačí vyplniť kontaktný formulár
a my Vás budeme čo najskôr kontaktovať
alebo nám zatelefonujte 0944 490 605

Kontaktný formulár